Ons Team

Team 2019-2020

Albert Elken
Directeur
maandag t/m vrijdag
a.elken@talentwesterveld.nl
Team Jaccolien Jaccolien Adolf
Leerkracht en directieondersteuner
Maandag, groep 3-4
Dinsdag, directieondersteuning
j.adolf@talentwesterveld.nl
Tiny Muller
Intern begeleider
Maandag, dinsdag en donderdag
t.muller@talentwesterveld.nl
Team Miriam Miriam van Biljouw
Maandag t/m donderdag, leerkracht groep 1-2
m.vanbiljouw@talentwesterveld.nl
Team Heleen Heleen Gort
Dinsdag t/m vrijdag groep 3-4
h.gort@talentwesterveld.nl
Team Erna Erna Smid-Min
Dinsdag (RT)
Woensdag t/m vrijdag, leerkracht groep 5-7
e.min@talentwesterveld.nl
Klaas Jan Slomp
Maandag t/m vrijdag, leerkracht groep 6-8
donderdagochtend, vakleerkracht gym
k.j.slomp@talentwesterveld.nl
Monique Frijhoff
Vrijdag, leerkracht groep 1-2
j.adolf@talentwesterveld.nl
 Juf Karin Karin van Wijk
Maandag, dinsdag en donderdagochtend
k.vanwijk@talentwesterveld.nl

(Eigen) wijs de wereld in