Ons Team

Team

 

Team Andre André Westerveld
Directeur OT Kievitshoek/ Hoekstee
kievitshoek@talentwesterveld.nl
Maandag, woensdag en vrijdag
Team Jaccolien Jaccolien Adolf Koning
Dinsdag directie ondersteuner                                              Donderdag groep 5
j.adolf@talentwesterveld.nl
Team Marije Marije de Boer
Intern begeleider
Dinsdag en om de week op woensdag
m.deboer@talentwesterveld.nl
Team Miriam Miriam van Biljouw
Maandag t/m vrijdag groep 1-2                  1x per 2 weken woensdag  studieverlof
m.vanbiljouw@talentwesterveld.nl
Team Heleen Heleen Gort
Dinsdag t/m vrijdag groep 3-4
h.gort@talentwesterveld.nl
Team Erna Erna Smid-Min
Maandag t/m vrijdag groep 5, donderdagochtend vrij,  donderdagmiddag RT
e.min@talentwesterveld.nl
 juf-kim Kim Hilberts
Maandag t/m woensdag groep 6/7 k.hilberts@talentwesterveld.nl
  Hansfried Broos                                                 Donderdag en vrijdag groep 6/7 h.broos@talentwesterveld.nl
Team Gerard Gerard Eummelen
Maandag en woensdag t/m vrijdag groep 7-8
g.eummelen@talentwesterveld.nl
 Juf Karin Karin van Wijk
Maandag groep 3/4, dinsdag groep 7/8, woensdag andere taken
k.vanwijk@talentwesterveld.nl
 Team Hendrik Hendrik Dooren
Onderwijsondersteunend op de woensdagochtend

Daar waar leren leuk is!