Ons Team

Team 2023-2024

Joyce Romijn-Stigter
Directeur
OBS De Kievitshoek/OBS De Hoekstee
maandag t/m donderdag
j.romijn@talentwesterveld.nl
Jaccolien Adolf
Intern begeleider
OBS De Kievitshoek/OBS De Hoekstee
dinsdag, woensdag en donderdag
j.adolf@talentwesterveld.nl
Nienke de Kleuver
leerkracht groep 1/2
maandag, dinsdag en vrijdag
n.dekleuver@talentwesterveld.nl
Evelien Perik-Walta
leerkracht groep 1/2
maandagochtend (RT), woensdag en donderdag
e.perik-walta@talentwesterveld.nl
Heleen Gort
leerkracht groep 3/4
dinsdag t/m vrijdag
h.gort@talentwesterveld.nl
Erna Smid-Min
donderdag (RT)
e.min@talentwesterveld.nl
Marissa van der Schee
leerkracht groep 5/6
woensdag, donderdag en vrijdag
m.vanderschee@talentwesterveld.nl
Elsemieke van Gemeren
leerkracht groep 7/8 en groep 5/6
maandag, dinsdag groep 7/8
donderdag, vrijdag groep 5/6
e.gemeren@talentwesterveld.nl
Klaas Jan Slomp
leerkracht groep 7/8
maandag t/m woensdag
vakleerkracht gym
donderdag OBS De Hoekstee
vrijdag OBS De Kievitshoek
k.j.slomp@talentwesterveld.nl
Anita Koeling
dinsdagochtend en woensdagochtend (RT)
a.koeling@talentwesterveld.nl

(Eigen) wijs de wereld in