Ons Team

Team 2017-2018

Team Andre André Westerveld
Directeur OT Kievitshoek/ Hoekstee
kievitshoek@talentwesterveld.nl
Maandag, woensdag en vrijdag
Team Jaccolien Jaccolien Adolf Koning
Maandag groep 3/4 en dinsdag groep  7/8
j.adolf@talentwesterveld.nl
Team Marije Marije de Boer
Intern begeleider
Dinsdag en om de week op woensdag
m.deboer@talentwesterveld.nl
Team Miriam Miriam van Biljouw
Maandag t/m vrijdag groep 1-2
m.vanbiljouw@talentwesterveld.nl
Team Heleen Heleen Gort
Dinsdag t/m vrijdag groep 3-4
h.gort@talentwesterveld.nl
Team Erna Erna Smid-Min
Maandagochtend, dinsdag, donderdag en vrijdag groep 5/6
e.min@talentwesterveld.nl
 Team Gerard Gerard Eummelen
Maandag en woensdag t/m vrijdag groep 7-8
g.eummelen@talentwesterveld.nl
  Hansfried Broos

Woensdag groep 6

h.broos@talentwesterveld.nl

 

Team Hendrik Hendrik Dooren
Onderwijsondersteunend op de woensdagochtend
 Juf Karin Karin van Wijk
Maandagochtend t/m donderdagochtend groep 6                                                                                            maandagmiddag groep 5/6
k.vanwijk@talentwesterveld.nl

Daar waar leren leuk is!